KVANTOVÁ HARMONIZACE online

vždy poslední pondělí v měsíci. 

Kvantová harmonizace online zharmonizuje a vyladí vše, co aktuálně bude potřeba tak, aby u vás nastal v životě celkový posun k lepšímu. Tato vylaďovací péče bude probíhat kvantově ze zdroje a také za pomoci duchovních průvodců. O kvantové technice naleznete více zde http://www.anetabicanova.cz/Kvantova-technika.html.

Harmonizace probíhá nyní nově 45 min. ve skupině online, ale přitom individuálně u každého z vás. Působení se navíc navyšuje a kumuluje s vyšším počtem zúčastněných. Jednotlivé měsíční harmonizace na sebe nenavazují a nemusíte umět kvantovat.

Vaše záměry si můžete dopředu připravit a ujasnit. Na začátku každého online setkání si vysvětlíme, co je u přání dávající a co není a jak si "správně" přát, aby se naše záměry manifestovaly.

Následná péče probíhá v jemném směrování a ladění, zatímco jste v dovolení a uvolněné poloze v leže. Jedná se o kompletní vyladění fyzického těla, všech energetických těl a také ostatních oblastí ve vašem životě. Otevřeme kapacity a prostor pro život lehčí a radostnější. Vaše záměry budou posíleny. Celou dobu se budeme vidět na kameře, zatímco relaxujete nebo můžete usnout. Jakákoliv vzájemná komunikace v tomto případě neprobíhá, změny se dějí ve vašem těle, psychice a na jemně hmotných úrovních, a to v takové míře, v jaké sami dovolíte.  

Jak harmonizace probíhá:

Spojíme se online přes předem zaslaný odkaz. Vysvětlíme si manifestaci - jak si "správně" přát. Následně si lehnete do pohodlné polohy a budete relaxovat. Důležité je, abych vás viděla na kameře. Jemně vás budu provázet tak, abyste věděli, co konkrétně čistíme, harmonizujeme, ladíme nebo tvoříme a také, abyste si to mohli vybrat. Nahlédneme i do vykládacích karet. Po skončení doporučuji ještě nějakou dobu odpočívat a nic zásadního v tento den již nedělat. 

Pokud máte obavy z online rozhraní, můžeme spolu před harmonizací vyzkoušet. 

 

Místo, čas a investice: 

V klidu Vašeho domova online - přes odkaz Google meet.

Každé poslední pondělí v měsíci - 19.00 - 19.45 hod. / 800,- Kč za každou harmonizaci předem na účet.

Bankovní spojení:

ČSOB, a.s. - č. účtu: 307706868/0300,

Poznámka pro příjemce: Kvantová harmonizace - Vaše příjmení.

Pro platbu ze zahraničí: 

IBAN: CZ1703000000000307706868

BIC (SWIFT): CEKOCZPP

 

Kvantové harmonizace probíhají každé poslední pondělí v měsíci:

29.1.2024

26.2.2024

25.3.2024

29.4.2024

27.5.2024

Jednotlivé harmonizace na sebe nenavazují.

Pro přihlášení mě prosím kontaktujte. 

 

Kontakt:

Mgr. Aneta Bicanová - tel.: 606 250 608, email: poradna@anetabicanova.cz

 

aktualizováno: 22.02.2024 13:07:20