Access Bars

 

Jemná technika, která uvolňuje mysl a tělo. Zaměřuje se na 32 přístupových bodů na hlavě, které reprezentují všechny oblasti našeho života. Tyto body se kvantově stimulují a dochází k postupnému uvolňování všech omezení - přebytečných myšlenek, emocí, pocitů a přesvědčení.

Barsy jsou v podstatě pevným diskem naší počítačové banky. Je to doslova sklad, kam jsme po celý život ukládali cokoli. Až 98% nastavení a názorů jsme v různých životních etapách převzali od ostatních a výsledkem je to, že nejsme sami sebou a nežijeme a netvoříme svůj vlastní potenciál. Pokud spustíme Bars, je to jako bychom stlačili klávesnice DELETE (vymazat).

Výsledkem je celková relaxace, uvolnění a přenastavení fyzického, psychického, duševního i duchovního stavu do takové míry, do které si sami dovolíme. Umožníme tak, aby k nám vše přicházelo s lehkostí, radostí a slávou. Stáváme se sami sebou. 

Do působení se většinou nevkládají žádné specifické záměry, protože naše vnitřní inteligence začne harmonizovat celkový stav sama dle svých vnitřních priorit, které bychom my sami z našeho vnímání nedokázali pochopit či nastavit. Jen v některých situacích se lze zaměřit na konkrétní téma a cíleně tak působit na jeho energetické vyrovnání.

Působení probíhá v leže, v klidu a příjemném meditativním stavu. Postupně se působí na 32 přístupových bodů, které jsou dále Universem transformovány. Ideální je, pokud klient podstoupí několik těchto působení v kratším časovém horizontu. Ideální počet a délku lze individuálně vytestovat. S každým dalším sezením je prožitek výraznější a život lehčí a radostnější. 

Chtěli byste vypustit přebytečné myšlenky, emoce, pocity a přesvědčení z vašeho života a zažívat lehkost, svobodu a radost?

Cena a délka za sezení: 2000,- Kč / 1 - 1,5 hod. (poukaz na 3 sezení - 5.000,-Kč, platba předem).

Doporučuje se několik těchto působení s časovým odstupem.

 

Lze kombinovat s tělesnými procesy Access Consciousness®.

Vědecké výzkumy potvrdily výrazný účinek metody na mozkové vlny. U zúčastněných se mimo jiné snížila závažnost deprese a úzkostí o 82,7 %. - https://energypsychologyjournal.org/abstracts/abstracts-volume-9-number-2-november-2017/effects-access-bars-anxiety-depression-pilot-study/?fbclid=IwAR1I4LXVpK-sm89ipjoMMQZatITfQUcvqqyi8CZ-OHPzoPb3ogjGMusrbOk.

Video o Access Bars s titulky v čj - https://www.youtube.com/watch?v=X2HWH9fG_40&fbclid=IwAR2BqT5sBCjxMV3Glf09w_bqFukPiutqpRLcN4fC8ia-fduP9XzeU9W2AaI.

Projekt Access Bars s dětmi - titulky v čj - https://www.youtube.com/watch?v=l8x6gGNbNYE&t=311s,

                                                           - https://www.youtube.com/watch?v=Nv0xF6OgM7k&t=607s.

 

 

KURZY ACCESS BARS - z již proběhlých kurzů:

20.6.2020 - R51, České Budějovice: 

 

 

22.11.2019 - R51, České Budějovice:

 

Access Consciousness umožňuje lidem, aby věděli, co vědí. Nabízí nástroje a otázky, které vám pomohou tvořit váš život a vaše přání jiným a snadnějším způsobem a dokáží měnit věci ve vašem životě, které jste dosud nemohli změnit. Dodají vám sílu vědět, že víte a budete si vědomi toho, že můžete začít fungovat jako vědomá bytost, kterou skutečně jste.

 


aktualizováno: 19.06.2024 15:29:44